Mój koszyk 0
Kup Stromectol (Iwermektyna) Online

Kup Stromectol (Iwermektyna) Online

Stromectol generyczny zawiera środek przeciwpasożytniczy iwermektynę, aktywną wobec niektórych robaków tropikalnych i świerzbu sarkoidalnego. Stosowany jest w leczeniu anguilozy przewodu pokarmowego, filariozy limfatycznej i świerzbu. Iwermektyna jest również stosowana off-label w leczeniu Covid-19.

Stromectol jest tabletką przyjmowaną doustnie (dawkowanie zależy od masy ciała), zazwyczaj jako pojedyncza dawka na pusty żołądek, a czasami po kilku miesiącach w celu zwalczania zakażeń.

W badaniu stwierdzono, że pacjenci z Covid-19 leczeni w szpitalu, którzy wcześniej otrzymali iwermektynę, zgłaszali znaczną poprawę i zmniejszenie śmiertelności w grupach leczonych iwermektyną o 90%.

Tabletki generyczny Stromectol w Polsce można kupić online bez recepty w naszej aptece.

Substancję czynną: Iwermektyna

204.77 225.25

Dostępny

 • Wysyłka 4-15 dni
 • Metody płatności
Bezpłatna dostawa zamówień powyżej 850.74zł
Opisy

Co to jest Stromectol (Iwermektyna)

Stromectol generyczny jest niedrogim lekiem, który jest skuteczny przeciwko wielu rodzajom pasożytów. Antypasożyt o szerokim spektrum działania zawiera aktywny składnik iwermektynę, która jest zatwierdzona do leczenia świerzbu i innych zakażeń pasożytami, takimi jak glisty, wszy lub roztocza.

Jedną z głównych zalet leku jest bezpieczeństwo. Antypasożytniczy ma łagodny wpływ na organizm i nie powoduje poważnych skutków ubocznych nawet u osób nieletnich. Stromectol jest dopuszczony do stosowania u dzieci w wieku powyżej 5 lat. Możesz kupić Stromectol (Iwermektyna) generyczny online z naszej apteki.

W obecnej pandemii cząsteczka ta była również rozważana jako potencjalny lek dla Covid-19. Pierwsze badania in vitro stromectolu na koronawirusach potwierdziły hamowanie replikacji Sars-CoV-2. Prawdopodobny mechanizm działania polega na blokowaniu transportu białek wirusowych poprzez hamowanie enzymu importującego α/β1.

Jak działa Stromectol

Składnik aktywny iwermektyna zwalcza stan zapalny poprzez tłumienie i promowanie produkcji cytokin, białek, które występują w organizmie podczas stanu zapalnego.

W Polsce iwermektyna jest jednym z najbezpieczniejszych leków przeciwpasożytniczych. Lek nie przenika do ludzkich kanałów chlorkowych i nie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Stromectol ma zatem bardzo niewiele przeciwwskazań do stosowania.

Lek zaczyna działać 1-2 godziny po spożyciu. Działanie iwermektyny prowadzi do porażenia i ostatecznej śmierci pasożytów. Ponadto zaburzona zostaje produkcja jaj i rozwój larw. Lek jest eliminowany w ciągu 12 dni, co zapobiega nawrotom choroby.

Jakie schorzenia może leczyć Ivermectin?

Tabletki Ivermectin są zatwierdzone do leczenia osób, które mają strongyloidiasis jelitowe i onchocerciasis. Są to schorzenia zdrowotne wywołane przez pasożyty.

Jeden pasożyt jest rodzajem robaka, który wchodzi do organizmu przez skórę i powoduje strongyloidiasis. Większość ludzi nie ma objawów z tym zakażeniem. Ci, którzy mają objawy, mogą doświadczyć bólu brzucha, biegunki lub podrażnienia gardła.

Ukąszenie przez czarne muchy powoduje onchocerciasis - czasami nazywaną ślepotą rzeczną. Podobnie jak w przypadku strongyloidiazy, niektóre osoby nie mają objawów. Wspólne objawy obejmują wysypki skórne, swędzenie i zmiany w widzeniu.

Iwermektyna jest również przepisywana off-label na świerzb, zakażenia tęgoryjcem i inne zakażenia pasożytnicze.

Stosowanie leku Stromectol

Rozpoczęcie przyjmowania leku jest dopuszczalne dopiero po zidentyfikowaniu czynnika sprawczego choroby. Pacjenci cierpiący na choroby narządów wydalniczych powinni skonsultować się z lekarzem. Lek jest przeciwwskazany w ciężkich zaburzeniach czynności wątroby i nerek.

W naszej aptece internetowej preparat Stromectol dostępny jest w tabletkach zawierających 3 mg, 6 mg i 12 mg substancji czynnej. Należy przyjmować jedną tabletkę na pusty żołądek co najmniej 30 minut przed lub 2 godziny po jedzeniu. Lek należy przyjmować doustnie, popijając pełną szklanką wody.

Zazwyczaj lek przeciwpasożytniczy przyjmuje się jako pojedynczą dawkę na pusty żołądek. Jednak dawkowanie zależy również od masy ciała.

Lek może być przyjmowany przez dzieci powyżej 5 roku życia, których waga przekracza 15 kg. Pacjenci w podeszłym wieku, u których nie występuje niewydolność wątroby i nerek, nie wymagają korekty leczenia.

Generyczny Stromectol jak to się różni od oryginału

Leki generyczne mają ten sam składnik aktywny co leki markowe i działają w ten sam sposób. Generyczne zamienniki są często tańsze niż leki markowe. Dzieje się tak dlatego, że firma produkująca lek nie musiała inwestować pieniędzy w jego opracowanie i wprowadzenie na rynek.

Możesz kupić generyczny Stromectol bez recepty w naszej aptece internetowej i zaoszczędzić do 50%.

Cena leku Stromectol

Ponieważ nasza apteka oferuje generyczny virainat Stromectol, jego cena jest znacznie niższa niż oryginalnego produktu. Ceny zaczynają się od 276zł za 20 tabletek 3mg.

Zamów Stromectol bez recepty już teraz i otrzymaj go na czas w całej Polsce dzięki naszej szybkiej dostawie

Interakcje z innymi lekami

Stosowanie tego leku z którymkolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia niektórych działań niepożądanych:

 • warfaryna
 • barbiturany (takie jak fenobarbital, butalbital)
 • benzodiazepiny (takie jak klonazepam, lorazepam)
 • oksybat sodu

Środki ostrożności:

Nie należy stosować leku Stromectol, jeśli pacjent jest uczulony na iwermektynę lub jeśli ma:

 • Choroby wątroby lub nerek
 • Nowotwór, HIV lub AIDS, lub jakiekolwiek inne schorzenia osłabiające układ odpornościowy.

Nie wiadomo, czy Stromectol zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę podczas stosowania tego leku w celu omówienia wszelkich zagrożeń. Stromectol może przenikać do mleka matki i może zaszkodzić karmionemu dziecku.

Stromectol nie powinien być podawany dziecku, które waży mniej niż 15 kg.

Ogranicz spożywanie alkoholu podczas stosowania leku Stromectol, ponieważ może on nasilać niektóre działania niepożądane.

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym lekach wydawanych na receptę, bez recepty, suplementach ziołowych i witaminach. Mogą wystąpić interakcje lekowe pomiędzy Ivermectin a innymi lekami.

Skutki uboczne

In a few people, Stromectol can cause unwanted side effects. Most side effects are mild and transient.

Możliwe skutki uboczne to:

 • zaparcia, biegunki, nudności
 • zwiększone zmęczenie i obniżone ciśnienie krwi
 • zawroty głowy
 • senność
 • gorączka
 • swędzenie, wysypka, zaczerwienienie skóry

Działania niepożądane zwykle powstają nie z powodu toksyczności leku, ale z powodu masowej śmierci pasożytów. Działania niepożądane występują częściej 1-3 dni po przyjęciu iwermektyny. Stan pacjenta poprawia się samoistnie, ale w razie potrzeby dopuszczalne jest leczenie objawowe.

Kup Tabletki Stromectol (Iwermektyna) Bez Recepty w Polsce

U nas możesz zamówić Stromectol (Iwermektyna) szybko i przede wszystkim tanio.

Jako wiodąca apteka internetowa, jakość usług i orientacja na klienta są dla nas priorytetem, ponieważ nic nie jest ważniejsze niż Ty i Twoje zdrowie.

Dlatego Twoje zamówienia są dostarczane w ciągu 4-9 dni roboczych, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz w Polsce

Opinie o Stromectol generycznym

 • Jola
  Sprawdzona recenzja

  Realizacja zakupu na wysokim poziomie, paczka została dostarcxona szybko

 • Szlęzak
  Sprawdzona recenzja

  Szybka realizacja zamówienia i bardzo preferencyjne ceny produktow! Wszystko skrupulatnie zapakowane!

 • Magda
  Sprawdzona recenzja

  Apteka internetowa, która posiada dużo niższe ceny niż apteka tacjonarna

 • Iwona
  Sprawdzona recenzja

  Jestem zadowolona z realizacji mojego zamówienia w dość szybkim tempie. Polecam tę firmę.

 • Leszek
  Sprawdzona recenzja

  Jestem bardzo zadowolony. Cena atrakcyjna. Kontakt meilowy błyskawiczny. Szczerze polecam!

Polityka prywatności

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celu usprawnienia działania strony oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb..