Mój koszyk 0

Częste pytania

W Aptekanaerekcje.pl, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezproblemowych zakupów dla wszystkich naszych klientów. Aby pomóc Ci w dokonaniu zakupów online z nami, zebraliśmy listę często zadawanych pytań i przedstawiliśmy odpowiedzi poniżej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zawsze możesz skontaktować się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Często zadawane pytania:

Czy muszę mieć receptę, aby złożyć zamówienie?

Nie potrzebujesz recepty od lekarza, aby zamówić w naszej aptece internetowej.

Jak długo będę czekał na realizację zamówienia?

Czas realizacji zamówienia przez aptekę to 1-4 dni roboczych, od momentu przyjęcia zamówienia.

Jak mogę zapłacić za moje zamówienie?

Akceptujemy większość głównych kart kredytowych i debetowych, takich jak Visa i MasterCard. Można również za pośrednictwem przelewu bankowego.

Czy otrzymam pokwitowanie za moje zamówienie?

Tak, potwierdzenie zamówienia otrzymasz drogą mailową.

Czy muszę się rejestrować aby złożyć zamówienie?

Nie, nie wymagamy rejestracji, zakupów można dokonywać bez logowania.

Czy moje dane osobowe i informacje o płatnościach są bezpieczne?

Twoje dane i historia zamówień są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem SSL i całkowicie poufne.

Kiedy otrzymam moje lekarstwa?

Po potwierdzeniu zamówienia jest ono zazwyczaj przetwarzane i wysyłane tego samego dnia, a w przypadku wybrania przesyłki ekspresowej dociera do nas w ciągu 4-7 dni roboczych. Dostępna jest również wysyłka zwykła i normalna, za którą pobierana jest niewielka opłata.

Czy otrzymam numer śledzenia?

Powinieneś otrzymać numer śledzenia przez e-mail automatycznie, po potwierdzeniu i wysłaniu zamówienia.

Czy apteka internetowa oferuje kartę stałego klienta lub inną formę rabatów?

Niestety z uwagi na obowiązujące nas przepisy Prawa Farmaceutycznego nie możemy udzielać rabatów oraz prowadzić programów lojalnościowych.

Czy opakowanie jest dyskretne?

Tak. Wszystkie zamówienia są wysyłane w zwykłym opakowaniu, bez informacji o zawartości na zewnątrz. Nie ma oznakowania pudełka ani etykiety.

Dokąd dostarczacie leki?

Możemy dostarczyć Twoje lekarstwa pod dowolny adres.

Jaka jest różnica między lekami oryginalnymi a generycznymi?

Leki generyczne to leki, które są wprowadzane na rynek bez nazwy marki i są uważane za identyczne jak ich markowe odpowiedniki pod wszystkimi względami, takimi jak siła, dawka, składniki aktywne, przeznaczenie, droga podania, skuteczność, biodostępność i bezpieczeństwo. Zgodnie z wymogami EMA, Europejskiej Agencji Leków, leki generyczne muszą spełniać te same sztywne standardy, które są ustalone dla markowych odpowiedników.

Czy używanie leków generycznych jest bezpieczne?

Tak, wszystkie nasze leki generyczne są pozyskiwane od światowej sławy producentów, a zatem nasze produkty generyczne spełniają specyfikacje EMA i są ściśle regulowane pod względem bezpieczeństwa, jakości i siły działania. Zgodnie z prawem, leki generyczne muszą być równoważne biologicznie z odpowiednikami leków markowych.

Polityka prywatności

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celu usprawnienia działania strony oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb..