Mój koszyk 0
Kup Modafinil Online bez Recepty

Kup Modafinil Online bez Recepty

Modafinil to nieamfetaminowy lek nootropowy, który pozwala na zwiększenie zdolności poznawczych. Jego zadaniem jest stymulowanie pewnych substancji w mózgu zwanych neuroprzekaźnikami.

Modafinil został opracowany dla pacjentów, którzy cierpią na skrajną senność z powodu zaburzeń związanych ze snem, takich jak obturacyjny bezdech senny, narkolepsja i zaburzenia snu związane z pracą zmianową.

Wkrótce zyskał ogromną popularność ze względu na długą listę korzyści poznawczych, które zapewniły mu zdecydowaną pozycję w kategorii "inteligentnych leków". Z jednym spożyciem pigułki, ludzie są w stanie zarządzać z wielu zadań i mają więcej wytrzymałości przez obciążenia fizyczne lub badania. Ten lek daje wzmożoną koncentrację i wyniki w skutecznym wykonywaniu każdej pracy.

Modafinil może być również stosowany w leczeniu osób ze zdiagnozowanym zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), ponieważ mówi się, że jest w stanie pomóc w utrzymaniu koncentracji podczas wykonywania zadania.

W Polsce można kupić Modafinil bez recepty z naszej apteki internetowej.

Substancję czynną: Modafinil

179.97 197.97

Dostępny

 • Wysyłka 4-15 dni
 • Metody płatności
Bezpłatna dostawa zamówień powyżej 864.42zł
Opisy

Co to jest modafinil

Modafinil pomaga pacjentowi zachować czujność poprzez promowanie czuwania i zmniejszanie tendencji do zasypiania w ciągu dnia lub w czasie pracy, zwłaszcza w nocy. Mechanizm modafinilu przywraca normalny cykl sen-budzenie, ponieważ skutecznie moduluje poziom chemicznych posłańców w mózgu (w tym dopaminy, histaminy i oreksyny).

Również wywiera mechanizm stymulujący, który zmniejsza indywidualną skrajną senność, jak również nagrody z innych korzyści, takich jak zwiększenie funkcji poznawczych, pamięci, ostrości, koncentracji, itp.

Ten nootropowy jest często używany off-label w leczeniu różnych problemów zdrowotnych, w tym zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), depresja, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona i zaburzenia poznawcze.

Dzisiaj, Modafinil, jako wzmacniacz poznawczy & produktywność booster, jest powszechnie stosowany przez najlepszych menedżerów biznesowych, personel sportowy, studentów, pracowników i kilka innych specjalistów w celu poprawy ich zdolności do planowania i podejmowania decyzji i osiągnięcia pozytywnych efektów na studiach.

Zamów Modafinil łatwo bez recepty w naszej aptece internetowej i otrzymaj go prosto do swoich drzwi.

Jak działa modafinil

Modafinil hamuje aktywność transportera dopaminy i tym samym powoduje, że większa ilość tej substancji dostaje się do szczelin synaptycznych. W efekcie dopamina osiąga większą aktywność. Modafinil wpływa również na układ histaminowy i periodynowy, który reguluje rytm snu i czuwania.

Modafinil obniża pozakomórkowe stężenie GABA, ponieważ hamuje jego uwalnianie. Jednocześnie sprawia, że działanie glutaminianu jest silniejsze. Dzięki temu ośrodkowy układ nerwowy jest bardziej aktywny, a neuroplastyczność bardziej efektywna.

W porównaniu do znanych stymulantów, lek ten podobno nie uzależnia - dlatego zainteresowanie modafinilem jest tak duże wśród osób, którym zależy na utrzymaniu pełnej koncentracji przez wiele godzin.

Modafinil działa do 12 godzin, więc przyjęcie jednej tabletki rano zapewnia energię na cały dzień, a jednocześnie nie hamuje apetytu jak niektóre stymulanty. Biodostępność substancji wynosi od 40 do 65% i osiąga najwyższe stężenie po około 2-3 godzinach.

Zażycie modafinilu wieczorem niemal uniemożliwia zasypianie. Z tego powodu jest często stosowany przez polityków, wojskowych czy studentów, którzy chcą spędzić całą noc na najwyższych obrotach, zwłaszcza w przypadku różnych sytuacji kryzysowych.

Stosowanie leku przez osoby, które nie cierpią na niedobór snu, ma pozytywny wpływ na poznanie. Zauważalna jest poprawa roboczej pamięci przestrzennej, sprawniejsze planowanie i podejmowanie decyzji. Modafinil sprawia, że osoby, które go zażywają mają więcej energii, czują się mniej zmęczone, mają większą motywację, a nawet lepszą kondycję sportową.

Sprawdź naszą specjalną ofertę i kup najtańszy Modafinil w Polsce.

Zatwierdzone medyczne zastosowania Modafinilu

 • Narkolepsja

Modafinil jest nie tylko zatwierdzony przez EMA do leczenia narkolepsji, ale jest też podstawowym lekiem - lub "leczeniem pierwszego rzutu" - stosowanym w leczeniu narkolepsji.

 • Nadmierna senność w ciągu dnia / Zaburzenia snu w pracy zmianowej

Modafinil jest również podstawowym leczeniem medycznym w przypadku zaburzeń snu związanych z pracą zmianową.

Zaburzenie snu związane z pracą zmianową jest zaburzeniem rytmu okołodobowego występującym zwykle u osób, które muszą pracować w czasie, w którym typowo by spały. Charakteryzuje się głównie nadmierną sennością w godzinach pracy, a bezsennością w godzinach snu.

 • Obstrukcyjny bezdech senny

Obturacyjny bezdech senny to zaburzenie, którego głównym objawem jest zaprzestanie oddychania z powodu zablokowania górnych dróg oddechowych podczas snu. Powoduje to liczne problemy, takie jak częste budzenie się w ciągu nocy, a to z kolei wiąże się z drastycznie obniżoną jakością snu, nadmierną sennością w ciągu dnia, podwyższonym ciśnieniem krwi (nadciśnieniem), a nawet zwiększonym długoterminowym ryzykiem chorób układu krążenia i udarów.

Pozarejestracyjne zastosowania modafinilu

 • ADHD

Chociaż nie jest szczególnie powszechne, niektórzy lekarze byli znani, aby przepisać modafinil w leczeniu niektórych objawów ADHD. Chociaż istnieje kilka przyzwoitych dowodów, że może być pomocny, dostępne badania nie są jeszcze wystarczająco silne, aby spełnić standardy EMA dla zatwierdzenia medycznego, a więc pozostaje to "nieoficjalne" użycie modafinilu.

Według jednego badania (podwójnie ślepa randomizowana próba kontrolowana) 248 nastolatków, 170-425mg modafinilu zgłoszono do znacznej poprawy objawów ADHD zarówno w szkole i w domu (oceniane przez klinicystów, nauczycieli i rodziców) w porównaniu do placebo

 • Łagodzenie objawów depresji

Według czterech podwójnie ślepych randomizowanych badań kontrolowanych z udziałem 587 osób, a także dwóch badań obserwacyjnych z udziałem 52 osób, odnotowano, że modafinil pomaga zmniejszyć senność i zmęczenie u osób z dużą i dwubiegunową depresją, gdy jest stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi lekami.

Jak stosować

W przypadku narkolepsji lek ten należy przyjmować doustnie z jedzeniem lub bez jedzenia zgodnie z zaleceniami lekarza, zwykle raz na dobę rano. Lub, jeśli lekarz tak zaleci, całkowita dawka dobowa modafinilu może być podzielona na dawkę poranną i południową. Typowa dawka to 200 mg raz dziennie rano.

W przypadku obturacyjnego bezdechu sennego, należy przyjmować ten lek doustnie z lub bez jedzenia zgodnie z zaleceniami lekarza, zwykle raz na dobę rano. Należy kontynuować inne leczenie (takie jak aparat CPAP, urządzenie doustne), chyba że lekarz zaleci przerwanie. Pacjenci zazwyczaj przyjmują dawkę 400 mg na dobę.

Jeśli pacjent stosuje modafinil na zaburzenia snu związane z pracą zmianową, należy przyjmować go doustnie z lub bez jedzenia zgodnie z zaleceniami lekarza, zwykle raz na dobę na 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany pracy. Zazwyczaj dawka wynosi 200 mg przyjmowana na około godzinę przed rozpoczęciem zmiany pracy.

Dawkowanie jest oparte na stanie medycznym i odpowiedzi na leczenie. Należy przyjmować ten lek regularnie, aby uzyskać z niego jak najwięcej korzyści.

Chociaż pomaga wielu osobom, lek ten może czasami powodować uzależnienie. Ryzyko to może być większe, jeśli masz zaburzenia związane z używaniem substancji (takie jak nadużywanie lub uzależnienie od narkotyków/alkoholu). Aby zmniejszyć ryzyko uzależnienia, należy przyjmować ten lek dokładnie tak, jak jest przepisany.

Cena Modafinil w Polsce

W Polsce modafinil można kupić bez recepty na naszej stronie internetowej. Opakowanie zawierające 10 tabletek po 200 mg kosztuje 196 zł. Przy zakupie większej ilości tabletek cena za tabletkę może być obniżona do 5 zł za tabletkę 100 mg i do 7,5 zł za tabletkę 200 mg. Nasza apteka internetowa oferuje najlepsze ceny i dobre rabaty.

Przeciwwskazania

Chociaż modafinil ma szereg stosunkowo dobrze popartych zastosowań medycznych, gdy jest podawany przez wykwalifikowanych pracowników medycznych, istnieje szereg czynników, których lekarze mogą szukać, a które mogą dyskwalifikować kogoś z leczenia modafinilem.

Niektóre z przeciwwskazań do stosowania modafinilu obejmują:

 • Choroby układu krążenia: przerost lewej komory serca, niekontrolowane nadciśnienie tętnicze, niestabilna dławica piersiowa lub niedawno przebyty zawał serca.
 • Zaburzenia czynności wątroby i nerek: obawy te są zwykle możliwe do opanowania przez leczenie, ale na ogół wymagają dostosowania dawki.
 • Zaburzenia tikowe, takie jak zespół Tourette'a, które mogą ulec pogorszeniu pod wpływem leków pobudzających, takich jak modafinil.
 • Inne zaburzenia psychiczne, takie jak psychoza w wywiadzie lub objawy manii.

Interakcje z lekami

Jak wiele leków, modafinil może wchodzić w interakcje z działaniem innych leków, co może potencjalnie powodować istotne komplikacje zdrowotne.

Chociaż pełny zakres potencjalnych interakcji lekowych modafinilu nie jest jeszcze całkowicie znany, w wielu wczesnych badaniach udokumentowano potencjalne niekorzystne interakcje między modafinilem a następującymi lekami i innymi związkami:

 • Substraty CYP3A4/5 i CYP2C19
 • Leki rozrzedzające krew - warfaryna
 • Leki antykoncepcyjne
 • inhibitory MAO
 • Środki pobudzające OUN i inne
 • Diazepam
 • Fenytoina
 • Cyklosporyna
 • Triazolam

Skutki uboczne

Według Europejskiej Agencji Leków, do częstych (co najmniej jeden na 10 przypadków) działań niepożądanych modafinilu należą:

 • ból głowy
 • kołatanie serca - jeśli wystąpi, koniecznie powiedz o tym lekarzowi
 • zaburzenia widzenia - lepiej nie prowadzić auta
 • nudności
 • zawroty głowy
 • problemy jelitowe
 • problemy z zasypianiem
 • nadzwyczajne pobudzenie, nerwowość

Lata amerykańskich badań na dużych grupach wykazały, że modafinil na szczęście nie uzależnia.

Doświadczenia konsumentów

Różni ludzie używali Modafinilu, aby poprawić swoją produktywność i funkcje poznawcze. Kilka subiektywnych korzyści doświadczonych w wyniku podjęcia go są bardziej niż ryzyko negatywnych skutków. Według badań, różne uniwersytety i studenci używają tego "inteligentnego leku" tylko do zasilania ich poznania podczas studiów, jak również do wykonywania dobrze w złożonych zadań i podczas egzaminów. Top CEO, informatycy i inni konsekwentnie używać modafinil jak to wykazało korzyści w zwiększaniu funkcji mózgu, poprawy planowania, podejmowania decyzji i pamięci.

Z recenzji, różnych pracowników dotkniętych zaburzeniami snu, którzy potrzebują wyższej koncentracji w pracy, twierdzą, że Modafinil skutecznie zwiększa ich odporność na zmęczenie, promuje czuwanie i poprawia nastrój. Pomaga również różnym osobom zwiększyć motywację w pracy, czas reakcji i czujność. Recenzje modafinilu są imponujące, ale aby doświadczyć pozytywnych rezultatów, konieczne jest przyjmowanie nootropu po konsultacji z lekarzem.

Modafinil 200mg kupić online bez recepty w Polsce

Jest praktycznie niemożliwe, aby mieć czas i energię, aby nadążyć za wszystkimi w coraz większym wyścigu szczurów i udowodnić swoją wartość w każdym zawodzie, co wymaga pozostania dwa kroki przed wszystkimi. Modafinil może pomóc ci w tej sytuacji, utrzymując cię na szczycie gry.

Na AptekaNaErekcje.pl, oferujemy Modafinil po kosztach produkcji i bez recepty. Kupując modafinil online w naszej aptece, będziesz miał dostęp do wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby dostać w swoje ręce oryginalne leki i dokonać świadomego wyboru.

Mamy długą obecność na rynku, a jednocześnie oferujemy najniższe ceny. Oferujemy gwarantowaną realizację zamówień i zapewniamy proste, ale bezpieczne opcje płatności.

Referencje o Modafinil

 • Karolina
  Sprawdzona recenzja

  Polecam. Od kilku lat robię zakupy i jestem zadowolona.

 • Siudak
  Sprawdzona recenzja

  Firma działa na wysokim poziomie.Wielokrotnie zamawiałem nigdy nie miałem problemu.

 • Stanisław
  Sprawdzona recenzja

  Bardzo polecam zakupy w tej aptece. Jakość produktu cena jak i jakość zapakowania przesyłki na 5 z plusem . Bardzo serdecznie polecam

 • Ania
  Sprawdzona recenzja

  Polecam sklep . Lubię robić zakupy w tym sklepie internetowym ceny są niższe niż w Aptece w mojej miejscowości. Opisy produktów są doskonałe. Łatwo można wyszukać co się potrzebuje. Jestem bardzo zadowolona!

 • Andrzej
  Sprawdzona recenzja

  Od jakiegos czasu korzystam z uslug tej apteki i jestem bardzo zadowolony! przesyłka dociera w ciagu kilku dni, a i ceny są przyzwoite. Z całego serca polecam!

Polityka prywatności

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celu usprawnienia działania strony oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb..